O PROJEKTU
Motto: „Hraj fér, rychle, ale vždy bezpečně, opravuj po sobě hřiště, buď společenský... potom budeš kdekoliv na světě vítán.“
Golf je opravdu úžasný sport. Nabídne vám jak relax v krásném prostředí, tak sportovní zážitky. Je opravdu pro každého bez rozdílu věku či pohlaví. Golf vás pobaví, ale i naučí strategickému myšlení. I když budete hrát sto her na stejném hřišti, každá bude úplně jiná. Jediným vaším soupeřem je hřiště a ten malý kulatý nesmysl :-), který musíte dostat do jamky. Golf je životní filozofie.
Projekt Rekreační golfista - karta asociace golfových hřišť nastavuje nové, jednoduché podmínky pro zájemce o golfovou hru a reaguje tak na změny prostředí v Evropě, kde rekreační pojetí golfu dostává zelenou.

My, majitelé golfových hřišť, jsme si uvědomili, že nastal čas, kdy je třeba začít oddělovat potřeby a nároky na výchovu sportovních a rekreačních hráčů. Když chcete hrát golf jenom pro radost a zábavu s přáteli, není přece nutné, abychom vás nutili do znalosti složitých soutěžních pravidel, vysoké herní dovednosti a hry sportovních turnajů.

Naším cílem je připravit pro vás jednoduchá řešení a ukázat, že hned první den, kdy navštívíte golfový areál, zažijete několik hodin zábavy bez stresu a obav z toho, že něco neumíte. Zkuste si to a bavte se golfem.
© 2014 AMGH všechna práva vyhrazena