JAK ZÍSKAT KARTU
Máte rádi aktivní pobyt v přírodě a relax?
Staňte se rekreačním hráčem golfu!
Co to pro vás znamená?
Už žádné povinné zkoušky, nutnost členství v klubu, poplatky nebo povinnost hrát golf s úpravou hendikepu. Hrajte jen pro radost a příjemné chvíle s přáteli. A zapomeňtě na novinářské články o pekelně drahé výbavě. S naším partnerem, společností Golf Profi, máte o výbavu postaráno.
Právě pro vás, rekreační hráče, je připraven značkový golfový set Dunlop s bagem na záda za cenu 4 790 Kč včetně DPH.
Pokud už jste se tedy rozhodli, že golf je to, co byste rádi zařadili mezi svoje rekreační aktivity, tak tady se dočtete, jak na to...
 1. Zavoláte na recepci vybraného hřiště a domluvíte si čas kurzu, viz. kontakty na hřiště.
 2. Kurz trvá 3h, je zdarma a vy s sebou potřebujete pouze – sportovní obuv (ne traktorovou podrážku), tričko s límečkem a vhodný pohodlný sportovní oděv do daného počasí, kalhoty plátěné nebo jiné, ale NE JEANS! Po úvodním kurzu vždy následuje hra na hřišti, což vám zabere cca 2,5h.
 3. Po té, co projdete základním kurzem, se na recepci zaevidujete jako Rekreační golfista, půjčíte si hole (půjčení holí po absolvování kurzu je zdarma), vybavíte se míčky, vypichovátkem a markovátkem (o tom, co je co, se dozvíte v průběhu kurzu) a můžete vyrazit na hřiště s průvodcem. Pozn. Na recepci si kupujte hrané míče.
  Doporučujeme min 5ks.
 4. Recepce vám vystaví osvědčení Rekreačního golfisty, které vás opravňuje k zakoupení hracího fee na hřišti, které jste si vybrali. Lokální podmínky jednotlivých hřišť určují v jakých časech můžete jít na hřiště jako neregistrovaný hráč.
 5. Pravidla Rekreačního hráče, která jsou publikována zde vycházejí z golfové etikety USGA a zahrnují základní pravidla nutná pro koexistenci rekreačních a sportovních hráčů. Tato pravidla jste povinni mít vždy s sebou na hřišti (v bagu).
 6. Průvodce hřištěm je osoba, která vás po celou dobu prvních třech her na 9jamek doprovází po hřišti a učí vás v reálném provozu na golfovém hřišti aplikaci jednoduchých pravidel rekreačního hráče (viz.výše v textu).
 7. Služby průvodce jsou pro vás jako pro začínajícího Rekreačního hráče, pro první tři hry na 9jamek zdarma! Platíte pouze hrací poplatek (green fee).
 8. Poté co absolvuje na vybraném hřišti 3x 9 jamek s průvodcem, jste zaregistrováni do centrální evidence AMGH (Asociace majitelů golfových hřišť) a bude vám vystavena mezinárodní doživotní hrací karta. Vydání karty je zpoplatněno jednorázovým polatkem 300,-Kč. O vyzvednutí karty vás bude informovat recepce hřiště, na které jste byli zaregistrováni.

  A to je vše... Bavte se golfem Keep :) Golfing
© 2014 AMGH všechna práva vyhrazena